Із авто вкрали 15 кг золота
 

Як для нашої області, цей злочин можна назвати пограбуванням століття. Адже здобиччю зловмисників стали, за словами потерпілого, 15 кілограмів золотих виробів на суму близько 400 тис. доларів, хоча спершу він вказав вагу викраденого на 3 кг меншу, – Корупція Інфо

Популярне: НЕЧУВАНО!!! Порошенко звільнив скандального чиновника через величезний хабар. Чому його не посадили???

Злочин скоєно минулого тижня в людному місці — на парковці супермаркета «Велес» на вул. Вовчинецькій в Івано-Франківську, близько пів на дев’яту годину вечора. Потерпілий — представник Одеського ювелірного заводу «Золотий лелека», котрий доставляв продукцію свого підприємства у крамниці. Залишивши автомобіль «Рено Дастер» на стоянці, він зі знайомим пішов у бік магазину. Раптом почув, що в машині спрацювала сигналізація. Підбігши до неї, побачив невідомого в чорному одязі, обличчя якого приховувала балаклава, котрий розбив заднє скло автомобіля і витягнув звідти сумку з ювелірними виробами.

Повідомляють, начебто потерпілий намагався її вирвати у грабіжника, але це йому не вдалося. Власне, зловмисників було двоє. Другий теж був у балаклаві. Також стало відомо, що до місця злочину вони під’їхали на автомобілі «Фольксваген», котрий потім покинули на польовій дорозі між селами Вовчинці і Колодіївка, та намагалися його спалити. Конкретно це намагався зробити один зі зловмисників, котрого помітили місцеві жителі і викликали пожежників та поліцію. Отож пожежу вдалося швидко загасити, й авто не зазнало серйозних пошкоджень. Що стосується палія, то, за показами свідків, він побіг у бік Івано-Франківська.

За словами заступника начальника ГУ НП в області полковника поліції Ігоря Баб’юка, наразі грабіжників затримати не вдалося, але правоохоронці вже мають певні напрацювання щодо розкриття цього злочину.

Ярема СРІБНАК, газета "Галичина"