Дружина нового лідера прихильників екс-президента Грузії, нардепа від фракції "Самопоміч" Єгора Соболєва — Марічка Падалко — отримала анонімний лист з погрозами, передає Корупція.Інфо

Про це журналістка написала на своїй сторінці в Facebook.

"Мої батьки знайшли у своїй поштовій скриньці великий лист, відправлений 04.12.17. У ньому невідомий чоловік лає Єгора Соболєва, повторюючи тези про "дестабілізацію", "роботу на Москву" і т.п. У кінці листа автор загрожує облити кислотою моїх дітей", – написала Падалко.

Нагадаємо, Єгор Соболєв дорікнув своїх "побратимів", коментуючи штурм Жовтневого палацу 17 грудня.

Під час акції протесту «За імпічмент» розпочалась штовханина, яка переросла у бійку та штурм Жовтневого палацу.

За словами нардепа від "Самопомочі" Єгора Соболєва, наметове містечко на вулиці Грушевського в Києві не має жодного стосунку до лідера "Руху нових сил" Михайла Саакашвілі.

"Я вважаю, що "Міхо-майдан" – це технологія, покликана показати людям, що це не вимоги людей установити правила доброчесного управління державою, а це протистояння Саакашвілі і Порошенка. Це така технологія, щоб люди цього не підтримали. Небезпечна дієва технологія, але я впевнений, що люди розберуться", – сказав він.

На думку Соболєва, основна мета акцій Саакашвілі – це очорнення тих людей, які дійсно вийшли під Раду "з бажанням подолати топ-корупцію у країні".

Нардеп підкреслив, що наметове містечко "Руху за звільнення України від олігархів і зрадників", яке стоїть на вулиці Грушевського, не має жодного стосунку до Саакашвілі.

 

 

 

 

Популярне: Готуйтеся вже сьогодні! 22 грудня – День святої Анни: що можна і що заборонено робити в цей день