Прес-секретар президента України Володимира Зеленського Юлія Мендель, посадовий оклад якої становить 15 720 гривень, повідомила, що їй погрожують в соцмережах.

“Ось сьогодні отримала sms-ку, що зі мною щось там зроблять. Так, пишуть іноді неприємні речі, погрожують, у коментарях багато хейтерського відношення”, – заявила Юлія Мендель.

Прес-секретар Зеленського також додала, що таке ставлення спостерігається не тільки до неї, але і до багатьох представників Офісу президента.

За словами Мендель, найчастіше їй дорікають за пости в соцмережах англійською мовою. Прес-секретар зазначила, що, хоча вони і дублюються українською, але людей це не зупиняє.

Також, як відомо, прес-секретар президента України розійшлась зі своїм хлопцем через роботу. У цьому сама Мендель зізналася в інтерв’ю українському інтернет-виданню.

Прессекретар глави держави зазначила, що завадив усьому її робочий графік – він не вписувався у бачення обранця Мендель про те, якими мають бути стосунки.

Вона також розповіла, що часом доводиться писати тексти посеред ночі чи йти на роботу у вихідні, але їй це подобається. Натомість у стосунках із колишнім хлопцем було багато образ, які вони разом не змогли витримати.

Стосунки тривали рік.

Нагадаємо, Володимир Зеленський 3 червня підписав указ, яким призначив журналістку Юлію Мендель своїм прессекретарем.

Юлії Мендель 32 роки. Вона народилася в Херсоні, вивчала журналістику в Києві. У різний час працювала на телеканалах ICTV, “Еспрессо-ТВ” і “Інтер”. Кілька років як журналістка співпрацює з The New York Times. Писала для українського Forbes і американського Politico.

Після призначення журналістки прес-секретарем Володимира Зеленського вона зізналась, що “дізналась про себе багато нового”. Зокрема, їй приписували родинні зв’язки з українським олігархом Ігорем Коломойським.

“Дізналася, що я онучка Коломойського: у моєї мами запитували, де моя бабуся, яка все життя провела в селі на Херсонщини, зустріла Коломойського, і як у них зав’язався роман”, – написала прес-секретар.

Крім того, їй також приписали тісні відносини з олігархом Віктором Пінчуком і народним депутатом від “Опозиційного блоку” Сергієм Льовочкіним. Мендель зізналася, що в ролі журналістки так і не змогла знайти номер останнього, здивувавшись припущеннями про те, що саме Льовочкін влаштував її на посаду.

Юлія Мендель також повідомила, що її називали агентом Держдепу США і співробітницею Кремля.

“Мабуть, за сумісництвом”, – іронізувала вона.

На думку Юлії Мендель, відповідні чутки про неї говорять про те, що вона “робить все правильно”.

“Дуже рада, що змусила платити цілій армії тролів! Значить, роблю все правильно” – резюмувала вона.