Російські джерела повідомляють про тяжкий стан російського колаборанта Олега Царьова, який після замаху досі перебуває у реанімації.

Колишній український журналіст Олександр Чаленко, який у 2014 році втік жити до Москви, у своєму Telegram-каналі розповів, що російським лікарям вдалося стабілізувати стан Царьова, який все ще живий.

На даний момент він перебуває під посиленою охороною російських спецслужб.

При цьому між російськими силовиками спалахнув конфлікт через колаборант — слідчий комітет і ФСБ не можуть з’ясувати, хто з них розслідуватиме замах. На даний момент обидва російські відомства порушили кримінальну справу та ведуть слідчу роботу на території санаторію ім. Кірова у Ялті, де стався замах. Чаленко наголошує, що конфлікт між СК та ФСБ серйозний.

Примітно, що, за його інформацією, раніше Царьов виявив за собою стеження в Криму, яке велося за допомогою дрону.

Ззазначимо, на думку журналіста Дениса Казанського, останнім часом Царьов досить жорстко критикував дії російської влади, саме Кремлю зараз вигідно його «прибрати».

«Навіть розслідувати нічого не треба. Всю провину звалять як зазвичай на українську ДРГ, і кінці у воду», — зазначив він.

Додамо, політична аналітикиня Ольга Курносова, зауважила, що росіяни мають усвідомлювати, що скоюючи злочини, рано чи пізно їм доведеться відповідати.

Росіяни будуть нести покарання за те, що зробили. Ольга Курносова зазначила, що у кращому разі вони потраплять на лаву підсудних Гаазького трибуналу, а в гіршому випадку – їх застрелять або вб’ють.

«Всі колаборанти й пропагандисти мають розуміти, що вони злочинці, тому змушені будуть відповідати. Все інше залежить від того, наскільки гуманною буде Феміда», – додала російська опозиціонерка.

У Європі смертна кара заборонена, тому злочинців можуть засудити до довічного позбавлення волі. Відтак самостійно здатися було б для них найвигіднішим рішенням.