Всім відомо, що відома актриса Анастасія Заворотнюк зараз проходить курс лікування. Саме тому в центрі уваги опинилися її рідні. А саме чоловік зірки і її діти. Як говорить преса, до дочки “прекрасної няні” Анни Заворотнюк залицявся молодий музикант Єгор Крід.

Але симпатія знаменитості виявилася недовгою – днями його помітили в компанії іншої дівчини.

Як пише “КП” Єгор Крід на одному із заходів обіймав співачку Zivert і мило базікав з дівчиною. Самі артисти свої відносини заперечують.

“Сходила на день народження, поспілкувалася з Крідом – і нам тут же приписали роман. Але це, звичайно, нісенітниця несусвітня! Ми з ним потім сміялися, я говорю:” Господи, вже не можна поруч з людиною постояти-поговорити на вечірці! “- розповіла Юлія Зиверт журналістам.

Варто нагадати, що поки в соціальних мережах активно обговорюють особисте життя Анни, стан здоров’я її мами покращився. За словами друзів сім’ї, Анастасія може ходити і розмовляти, а також спілкується з маленькою донькою.

Страшні болі, які були у знаменитоті, пройшли. Її стан приходить в норму.

“Вона відчуває себе набагато краще. Якщо раніше головні болі мучили Настю так, що вона не могла спати, то зараз все нормалізувалося. Болі не турбують. І із зором стало краще. Лікарі кажуть, що пухлину видалили вдало, не зачепили здорових клітин. Петро каже, що є перспектива на одужання”, – розповів знайомий їхньої родини.