В Україні з 8 жовтня стартує посилений контроль по дотриманню правил дорожнього руху. На дороги виходять патрульні, які використовуватимуть в місцях концентрації ДТП і на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення патрульні поліцейські засоби для контролю за дотриманням водіями встановлених швидкісних режимів — пристрої вимірювання швидкості TruCam.

Правоохоронці зазначають, що патрульна поліція буде використовувати TruCam тільки з розміщенням дорожніх знаків, які повідомляють про фото – відеофіксацію порушень на певних ділянках.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

В місцях фіксації порушень швидкісного режиму будуть перебувати службові транспортні засоби з включеними проблисковими маячками синього кольору.

Протягом першого тижня патрульна поліція буде використовувати TruCam в пілотному режимі для профілактики, таким чином даючи водіям можливістьзвикнути до нововведення.

Для запобігання зловживань та корупційних ризиків пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи і будь-яке коригування інформації на носіях.

Також служба моніторингу Департаменту патрульної поліції проконтролює кількість складених адміністративних матеріалів та зрівняє з кількістю відеозаписів на радарах.