Останнім часом відома співачка Тіна Кароль не перестає дивувати шанувальників своєї творчості фотографіями і відео на сторінці в Instagram. Її образи стають все більш відвертими.

Так, народна артистка України дуже часто ділиться з шанувальниками не тільки яскравими фотографіями з фотосесій, але ще і цитатами, роздумами і важливими зауваженнями.

Як повідомляється, на сторінці зірки в соціальній мережі Instagram з’явилися пікантні знімки, на яких артистка вирішила показати себе в неймовірному образі. Варто відзначити, що останнім часом Тіна Кароль частіше стала з’являтися в сексуальних образах.

Юрій Горбунов, який також є провідним шоу “Танці з зірками”, спробував прикрити досить сексуальний розріз на платті Кароль.Відомо, що співачка стала провідною в новому сезоні телевізійного шоу “Танці з зірками”. Кароль опублікувала фото, на якому постала в образі з шоу. У свою чергу, прихильники не залишилися байдужі і засипають артистку компліментами.

Раніше ми повідомляли, що Тіна Кароль розповіла про побої заради гарного виховання. Також співачка розповіла, як вона ставиться до свого сина, якщо той завинив. Тіна Кароль намагається ростити свого сина самостійним хлопцем, прищеплює йому почуття відповідальності з ранніх років.