Чутки про розлучення Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе з’явилися ще кілька місяців тому. А відомий продюсер тільки підігріває домислити про розлад у родині. У своєму Інстаграмі Меладзе опублікував фото з солістками групи «ВІА Гра”, серед них є і Еріка Герцен. Саме вона вважається фавориткою Костянтина.

На фото сексуальна блондинка позує в обтягуючому платті. Герцен вважають зіркою нинішнього складу групи «ВІА Гра» і улюбленицею Меладзе.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

#РусскоеРождество #ВИАГРА @viagra_official #MeladzeMusic

Допис, поширений MeladzеMusic (@meladzemusic)

Чутки про свій роман з Костянтином Меладзе Еріка різко заперечує. Раніше співачка говорила, що відноситься до продюсера, як до батька. Однак шанувальники в це не вірять.

Підливає масла в вогонь і Віра Брежнєва. Спочатку співачка захищала чоловіка і сміялася над плітками, а потім жорстко відповіла шанувальникам і видалила фото з чоловіком.

А в коментарях до чорно-білого фото Брежнєвої з чоловіком, яке було опубліковане в травні 2019 року, користувачі Мережі висміювали відносини пари, а також писали, що чутки про розлучення зіркової пари – правда.

«А чи є чоловік, ось в чому питання», «Тато з донькою», «Без Меладзе вона буде ніхто», «Вже розлучилися», «Це хто? Батько чи дід її ??? »,« Це її дідусь? »,« Бумеранг потужна штука », – пишуть в Instagram.

Крім того, Брежнєва не стала заперечувати проблеми у відносинах з чоловіком. Так, співачка відповіла на один з коментарів від фанів:

«Віра, ви явно в розлученні з Костянтином. Його немає на фото ніде », – звернулася до зірки її прихильниця. У відповідь Брежнєва різко відповіла: «Вас це так хвилює?».