Український політолог Юрій Романенко пояснив, чому Володимиру Зеленському вдалося всіх здивувати. Про це експерт розповів в інтерв’ю українському виданню.

“Не дивлячись на всі недоліки Володимира Олександровича, незважаючи на його політичну короткозорість і часто інфантилізм, у нього відбуваються моменти осяяння, і тоді глава держави демонструє характер. І тоді для всіх нас починаються дивовижні пригоди – перш за все це стосується політичної еліти”, – пояснив Юрій Романенко.

На думку аналітика Українського інституту майбутнього, Володимир Зеленський “зробив крутий крок”, хоча недавно його інтерв’ю телеканалу HBO було “розмазано” експертами в пух і прах. Юрій Романенко вважає, що дії глави держави гідні похвали.

“Ми всі очікували саме такої політики від Зеленського. Тому, Володимир Олександрович, вперед: дивуй, займайся творчістю, адже втрачати все одно нічого, крім тих ланцюгів, якими оповита вся Україна. В гіршому випадку, президент поховає другу українську республіку. У кращому випадку – створить третю українську республіку, перезапустивши державу. При будь-яких розкладах буде нормально “, – резюмував Юрій Романенко.

Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до співгромадян, в якому прокоментував події останнього тижня, включаючи блокування частини телеканалів в країні. При цьому звернення глави держави було записано російською мовою.

Володимир Зеленський оголосив про намір розвінчати міфи, які останнім часом сипалися на співгромадян солідним інформаційним потоком. Президент розповів, що в Україні не забороняли твори Михайла Булгакова, а також пояснив, чому схвалив рішення РНБО про призупинення мовлення трьох українських телеканалів, що викликало широкий громадський резонанс.