Хоча ще 17 серпня, у суді хлопчина скаржився на біль у нирках. Про це написала у Facebook криміналіст Наталія Костилєва, передає Корупція.Інфо

Популярне: Тіла розкидало по всій дорозі: Біля Львова сталась смертельна ДТП за участі кількох автомобілів. Ці кадри не для слабких (ВІДЕО)

«Щойно подзвонили і повідомили про те, що хлопчика Василя Гнатюка, якого поліція підозрює у скоєнні вбивства Ірини Мукоїди, поклали в Тернопільську обласну дитячу лікарню із двостороннім запаленням легенів. Окрім цього, нам стало відомо, що на суді 17 серпня він скаржився на біль в нирках…

Маму пообіцяли пустити завтра до сина, а поки до палати дитини поставили конвой. Лікарі пообіцяли 19 серпня зробити повне обстеження. Рідні дивуються – у Василя раніше ніколи не було проблем із легенями і нирками», – написала Костилєва.

Окрім того, народний депутат України Михайло Головко, який разом із колегами звертався до міністра МВС Арсенія Авакова з проханням об’єктивно розслідувати вбивство дівчини у Вишнівці і передати розгляд справи в іншу область, повідомив, що нарешті прийшла відповідь із Міністерства. Справу не передаватимуть, але «інформацію опрацьовують».

«У звичній манері відписок міністр МВС Аваков проігнорував колективне звернення нардепів щодо передачі розслідування вбивства Ірини Мукоїди в іншу область. 36 народних депутатів просили передати розслідування в іншу область, Аваков відповідає, що розслідування ведеться. Не дивно, що після таких дій у народу немає довіри до правоохоронної системи», – написав Головко.