Тіло шестирічної мешканки Індії знайшли всього в 500 метрах від місця проведення торжества.

На камеру відеоспостереження в індійському місті Гваліор потрапив страхітливий момент, як педофіл веде шестирічну дівчинку, поки її батьки веселяться на весіллі. Як тільки вони доберуться до лісистої місцевості, чоловік зґвалтує дитину і вб'є. За даними поліції, тіло було знайдено знівеченим, після того як його забили великим каменем, повідомляє Daily Mail, передає Корупція.Інфо


Дівчинка йде пліч-о-пліч зі своїм убивцею, і коли вирішує все-таки втекти, то чоловік, по всій видимості, говорить їй щось таке, що змушує її повернутися. Після того як було скоєно жахливе вбивство, камера зняла, як чоловік спокійно повертається з лісу, але вже один.

Коли батьки помітили, що дівчинка пропала, то вони відразу ж забили на сполох. Через кілька годин пошуків тіло дитини було знайдено всього в 500 метрах від місця проведення торжества. Поліція заарештувала підозрюваного, грунтуючись на записи з камер. Ним виявився один з офіціантів, якого найняли молодята.

Популярне: "Всіх застрелимо, задушимо… всіх, хто…": Міністр МВС зробив скандальну заяву

Нагадаємо, що 20 червня в 22-е відділення азейбарджанської поліції Насімінського району зі скаргою звернулася мешканка столиці М.Х. Вона сказала, що є прихожанкою одного з бакинських соборів. Так, 14 лютого цього року вона в черговий раз разом з дев'ятирічною дочкою прийшла до церкви помолитися.

Поки жінка молилася, вона не помітила, як двоє чоловіків завели її дочку в інше приміщення і зробили стосовно неї насильницькі дії сексуального характеру. Про те, що трапилося дитина розповіла матері не відразу – цим і пояснюється той факт, що заява була подана через майже чотири місяці. Жінка назвала і імена обвинувачених нею осіб, але з етичних міркувань ми їх не розкриваємо.