Вчора, 1 листопада, урочисто відкрили та освятили пам’ятник, створений до 100-річчя Західноукраїнської Республіки.

Під час виступу на урочистостях виступив голова Львівської ОДА Олег Синютка. Який подякував авторським колективам та усім, хто долучився до спорудження цього пам’ятника.

Окрему подяку він виділив для президента України Петра Порошенка та генерального прокурора України Юрія Луценка так як вони фінансово долучитись до спорудження пам’ятника ЗУНР у Львові.

Популярне: “Тепер позбавити людей субсидії буде складніше”: Юрист пояснила, що дає українцям нова заборона

“Також я б хотів подякував громадянам України Петру Порошенку та Юрію Луценку, які як фізичні особи доклались до спорудження цього пам’ятника”, – повідомив голова ОДА.

З цієї нагоди до Львова, просто не міг не завітати особисто Юрій Луценко, який виступив з окремою промовою та звернувся до українців. Ох, з таким ентузіазмом варто було б і до громадських активістів в Одесі приїхати, які хотіли почути відповідь від правоохороних структур, натомість почули про те, що у прокурора є нагальніші справи.

Луценко ж зазначив, що саме львів'яни щасливі люди в яких назавжди зберігався дух боротьби та люди, які знають всю правду про ЗУНР та УПА. Також він повідомив, що саме Львів за лічені дні виховав з нього патріота. Окрім того з його вуст пролунало, що львів'яни, це люди які відстоюють гідність та честь держави, на відмінно від багатьох політиків, які так і не навчилися національної дисципліни та жертовності на благо країни.

Не дивлячись на прекрасні слова Луценка, варто згадати про його інтерв'ю у 2002 році Московському комсомольцю, де він відверто зазначав, про те що саме УПА фактично відродило ворожнечу.

«Чому я вважаю, що УПА ні в якому разі не можна відроджувати? Тому, що політики, які на початку 90-х підняли прапор УПА, фактично відродили ворожнечу »- зазначав Юрій Луценко

З цього можна зробити висновок, піар моментами створюється, забуваючи про попредній. Наші політики вміють говорити, те, що їй вигідно, саме зараз,забуваючи про власні принципи та погляди, які були раніше.

В мережі ж значають, що заради піару Порошенко та Луценко ідуть на все. Виділяють гроші на пам'ятники та рекламу, передвиборчу агітацію,  коли в цей час українці бідують та ледве зводять кінці з кінцями.  Не важливо, який пам'ятник побачать Льві'яни з вікна власної квартири, якщо їм вже зараз, не має чим за неї платити.