У мережі показали скандальне фото на якому продемонстрували, чим зайнятий віце-прем’єр Павло Розенко поки Україна перебуває на межі бідності.

10-й Одеський міжнародний фестиваль традиційно відкривається червоною доріжкою, яка веде до входу в будівлю театру опери і балету. Саме на його сцені відбувається урочисте відкриття кінофестивалю. Цього року організатори офіційно оголосили дрес-код заходу: чоловіки в смокінгах, дами у вечірніх нарядах.

За традицією на кінофестиваль прибули бізнесмени, представники кіноіндустрії та зірки шоу-бізнесу. Також, на ньому з’явилися багато українських політиків, які вирішили засвітитися на червоній доріжці, щоб зайвий раз нагадати про свою персону.

Повз цю подію не зміг пройти український блогер і юрист Михайло Шнайдер, який на своїй сторінці в Facebook продемонстрував контрастне фото.

Відповідне фото складається з колажу на якому можна побачити українських політиків, які позують на червоній доріжці Одеського фестивалю. Так на ньому зображені Юрій Тігіпко з сім’єю і Павло Розенко зі своєю нареченою Оленою-Христиною Лебідь. На контрасті з цими яскравими знімками блогер прикріпив знімок пенсіонерки, якій в силу життєвих обставин доводиться ритися в смітнику.

«Два паралельних Світа. Два паралельних Всесвіти. В одному розкіш, багатство і червоні доріжки. В іншому бідність, злидні і сміттєві баки … », – підписав під колажем з фото Михайло Шнайдер.