34-річний Мухаммед Алі з Брістоля був заарештований після того, як його жертва виявила відеозапис зі зґвалтуванням на власному телефоні, передає Корупція.Інфо

Дівчина розповіла поліції, що навіть не здогадувалася про те, що сталося, поки не стала переглядати відео на своєму телефоні.

Популярне: «Дитина від Януковича, скандали і ферма з виробництва сперми»: Куди поділася і чим займається скандальна коханка Віктора Федоровича

Вона підозрює, що під час злочину перебувала під дією заспокійливого. Цікаво, що насильник сам зняв викриваюче його відео на мобільний телефон жертви і прокоментував ситуацію словами: "Я тр ** аю тебе, поки ти спиш".

Після арешту з'ясувалося, що Мухаммед Алі не має судимостей за сексуальні злочини, але давно потрапив в залежність від героїну. Чи перебував він під дією наркотику під час зґвалтування, невідомо.

А ось його жертва майже напевно була без свідомості через поєднання рецептурних ліків і наркотичних речовин. У вівторок, 8 травня, суд Брістоля засудив чоловіка до восьми років позбавлення волі.