Інцидент стався, коли сім'я заночувала в квартирі, що належала засудженому.

Жителя Удмуртії засудили до тюремного терміну за насильницькі дії сексуального характеру відносно дев'ятирічної дівчинки, яка виявилась дочкою його співмешканки, повідомляє прес-служба СУ СКР по республіці.

Чоловік проживав в Сюмсінском районі з жінкою, у якої було двоє дітей – дев'ятирічна дочка і дворічний син. Влітку вони приїхали до Іжевська, щоб купити дівчинці шкільне приладдя, і заночували в квартирі, яка належала засудженому. Поки всі спали, чоловік кілька разів зробив розпусні дії відносно школярки.

Популярное:Скандальный ролик Порошенко: Приходько задержали по дороге на суд

Коли дівчинка розповіла про все тітці, та звернулася в поліцію. Зловмисник був оперативно затриманий, суд визнав його винним і засудив до 12 років ув'язнення.

Нагадаємо,15-річний підліток повернувся з центру ув'язнення, де він перебував протягом року за крадіжку. Опинившись удома, він згвалтував свого трирічного брата.

"Ми всі сиділи за столом, коли помітили, що молодший син пропав з поля зору. Мати пішла шукати його і знайшла заплаканим. На спині і штанцях були сліди крові. Коли вона запитала, що трапилося, син розповів, що один з братів відвів його до внутрішнього двору. Я став допитувати старшого сина і він зізнався, що згвалтував малюка" – розповів глава сімейства