У Хакасії (республіка в РФ) бабуся і дідусь спалили в печі свого 11-місячного онука. Як пише видання “Підйом”, їм не сподобалася поведінка малюка, який сильно кричав.

Першою “не витримала” 42-річна бабуся: вона спочатку спробувала задушити малюка, а коли не вийшло – віддала своєму 48-річному чоловікові. Той, не довго думаючи, поклав немовля в розтоплену піч.

За даними телеграм-каналу, пара була п’яна.

Чоловік і жінка вже затримані. Слідство звинувачує їх за статтею “вбивство малолітнього, вчинене з особливою жорстокістю, групою осіб”.

Нагадаємо, раніше подібна шокуюча історія сталася і в Україні. Однак злочинцями виявилися батьки: вони вбили свою 5-річну доньку Дашу, а труп спалили в печі, після чого останки викинули в річку. Всього у батьків, яких підозрюють в умисному вбивстві, було 5 дітей. При цьому вони позбавлені батьківських прав щодо двох старших. Сама Даша довгий час виховувалася в прийомній сім’ї житомирян Коберник-Круглова. Однак дівчинку через суд повернули “до рідних людей” завдяки, в тому числі, і діям активістів.

Крім того, в квітні поточного року в Омську 53-річний дідусь, будучи п’яним, заштовхав свого онука в гарячу піч, прийнявши його за диявола. Хлопчик від отриманих опіків помер у лікарні.