Російські окупанти кожного дня зазнають шалених втрат на війні в Україні. Особливо ворог втрачає живу силу на Бахмутському напрямку. 
 
Про це повідомив речник Східного угруповання Збройних сил Сергій Череватий під час брифінгу. 
 
Він наголосив, що у росіян втрати щодня дуже великі.  

“За цю добу на Бахмутському напрямку вони втратили 127 людей вбитими, 137 пораненими”, – уточнив він. 

Також Череватий наголосив, що минулої доби втрати окупантів поблизу Бахмута були ще більшими. За його даними, ворог втратив близько 280 осіб. 

Череватий зауважив, що також окупанти зазначають чималих втрат і на Лиманському напрямку. 

Водночас Генерал армії, колишній керівник Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж в інтерв’ю ТСН заявив, що перспектива захоплення російськими військами Бахмута на сьогодні є мінімальною, але її не можна виключати. 

“Під особистим контролем Путіна перебуває операція із захоплення Бахмута і далі розгортання наступальних операцій на Донеччині. Тому складно буде утримати ці позиції, але ми підтягуємо резерви. Можливі не тільки оборонні дії”, – підкреслив Маломуж. 

Він нагадав, що ЗСУ утримують відкритим логістичний шлях із Краматорська, яким налагоджено постачання боєприпасів, техніки, живої сили. 

“Перспектива захоплення Бахмута мінімальна, але її не можна виключати. Якщо [росіянами] будуть кинуті десятки тисяч і останні резерви високотехнологічних вогневих засобів і боєприпасів, то дійсно, можливо, треба буде виходити. Але сьогодні завдання стоїть не здавати Бахмут і перемелювати всі сили противника, особливо високомобільні, які Росія задіює в в цьому напрямку”, – зауважив Микола Маломуж. 

Ексголова Служби зовнішньої розвідки порівняв сьогоднішню ситуацію під Бахмутом із Соледаром, де українські бійці “перемололи” значну частину вагнерівців, які тепер втратили свою боєздатність і мобільність. Тут відбувається така ж ситуація із кадровими військовиками збройних сил. 

“Тут подвійна стратегія — з одного боку Росія несе величезні втрати та є можливість нанесення контрударів з тилу, тоді Бахмут залишається під нашим контролем. А можливий маневр — вихід із Бахмута, але тоді буде проведення інших заходів, щоб знищити велику кількість угруповань противника”, –  спрогнозував Маломуж. 

 
Водночас російські окупанти поспішають розпочати новий масштабний наступ у Луганській та Донецькій областях, але саме поспіх командування збройних сил Росії (ЗС РФ) обумовлює недостатню підготовку ударних угрупувань.  
 
Як заявив військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко в ефірі телеканалу FREEДОМ, Вони концентрують велику кількість сил і засобів і, судячи з усього, мають намір найближчим часом активізувати дії щонайменше за двома напрямками, умовно, південним і східним. Зумовлено це тим, що вони хочуть випередити постачання нам відповідних озброєнь. Але саме цей поспіх, він і говорить про те, що ударні угруповання повноцінно не підготовлені. 
 
В той же час на Луганщині ворог намагається наступати зокрема на ділянці фронту поблизу Кремінної. Саме тут зараз тривають найзапекліші бої. 
 
Як розповів 24 каналу військовослужбовець ЗСУ Юрій Федоренко, ініціатива повністю на боці ЗСУ. За його словами, на минулому тижні українські військові деокупували населений пункт Новоселівське і закріпились на позиціях. 

Противник цілодобово проводить ударно штурмові дії, намагається відбити цей населений пункт. Але його задум був розкритий. І ударне угруповання противника було знищено, 
– зазначив він. 

Військовослужбовець наголосив, що в Кремінній ворог накопичив техніку, живу силу, артилерійські засоби, боєприпаси і проводить активний вогневий вплив по наших позиціях. За рахунок штурмових груп намагається вибити з передніх позицій для того, щоб потім розвивати цей наступ. 

“Але йому це не вдається. Кремінна зараз надійно стоїть”, – зауважив Федоренко.