У п'ятницю, 24 серпня, в Печерському районі Києва було атаковано будівлю консульства Росії, яке розташоване на вулиці Добровольчих батальйонів, 5.

Як повідомляє "Страна" з посиланням на джерела в МВС, інцидент стався у другій половині дня. Невідомий чоловік кинув дві димові шашки в консульство, а потім зник.

"Димову атаку" зафіксував боєць Нацгвардії, який заступив на охорону консульського відділу. Одна із шашок потрапила на територію російського диппредставництва, а друга впала біля його паркану.

Димові шашки були оперативно погашені і не привели до спалаху або якогось істотного збитку.За фактом події вирішується питання про порушення кримінальної справи за ч. 4 ст. 296 КК України – хуліганство з використанням заздалегідь заготовлених предметів.

Популярне: В Україні змінять пенсійні правила: що потрібно знати кожному

Нагадаємо, як повідомлялося, недавно в Києві посольство Росії обнесли колючим дротом.

У Києві під будівлею російського посольства 21 серпня зібралися активісти з акцією на підтримку в'язня Кремля Олега Сенцова, що голодує вже 100 днів. Він вимагає відпустити всіх українських політв'язнів у РФ і не збирається відступати, поки не досягне мети.