Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що підтримує слова президента США Джо Байдена про те, що глава Кремля Володимир Путін є вбивцею\

В ефірі ток-шоу Савіка Шустера, Аваков зазначив, що для України не стоїть питання про те, чи є Путін вбивцею.

“Для нас немає питання, чи вбивця Путін. Свою відповідь ми отримали ще в 2014 році. За даними ООН, на Донбасі загинули 13 200 осіб, у тому числі 3 тисячі мирних жителів. За нашими даними, ця цифра значно більша. Звичайно, всі б залишилися живі, якби Путін не ввів свої війська… Путін – вбивця, для нас це вже навіть не питання”, – заявив Аваков.

Глава МВС повідомив, що у глави Кремля немає поваги до прав людини та людських життів.

“Ми маємо думати, як не допустити, щоб ця скажена собака прорвалася в Україну”, – повідомив глава МВС України.

Нагадаємо, Президент США Джо Байден ствердно відповів на питання про те, чи вважає Володимира Путіна вбивцею. Той у відповідь повідомив, що «хто як обзивається, той сам так називається». Про це Байден сказав в інтерв’ю телеканалу ABC News.

Байден розповів, що попереджав Путіна про потенційну реакцію США на втручання у президентські вибори під час телефонної розмови наприкінці січня 2021 року.

«Він поплатиться. Ми з ним довго розмовляли, я знаю його відносно добре. І розмова розпочалася з того, що я сказав: „Я знаю вас і ви знаєте мене. Якщо я доведу, що це сталося [втручання у вибори], то будьте готові“», — розповів Байден.

Видання відзначає, що хоча президент США пообіцяв, що Путін «поплатиться», він не уточнив, яке саме покарання чекає його за втручання у вибори.