Пік наступальної операції ворога і важких боїв за Донбас може статися в березні 2023 року, коли Росія перекине туди свої основні сили і підтягне техніку і озброєння.

Військовий експерт Олег Жданов у коментарі ТСН зазначив, що Російська Федерація вже почала наступ, але відбувається він поступово.

“Це повторюється те ж саме, що було в квітні минулого року, коли ми очікували початку епічної битви за Донбас. Ось її другий етап починається зараз. Вони вже почали наступальну операцію, вони намагаються максимально тиснути, постійно намагаються наростити зусилля в наступі і будуть далі нарощувати”, – зазначив експерт.

За словами Жданова, ворог намагається захоплювати невеликі ділянки території, щоб просуватися вперед.

“Вони вдалися до своєї тактики, яку застосовують з першого дня. Вони намагаються робити оточення, так звані кліщі, тільки в маленьких масштабах, і таким чином “відкушують” по шматочку території, намагаючись просуватися вперед. По-іншому у них не виходить і по-іншому вони не вміють”, – додав він.

Водночас експерт зазначив, що зараз виникає загроза оточення українських військ у Бахмуті Донецької області.

“Якщо вони матимуть успіх у своєму прориві там трохи південніше Бахмута, то ми будемо змушені відходити, щоб не потрапити в оточення. І тут немає різниці, куди далі вони вийдуть, вони будуть знову шукати слабке місце в нашій обороні, проривати її і намагатися знову оточити якусь невелику ділянку “, – підкреслив Жданов.