Наші джерела дали точні інсайди по ситуації в Броварах, пише телеграм канал Легітимний.

Президент особисто курирує цей кейс, була зустріч Авакова і Зеленського, і всі знають що “менти” місцеві були в курсі цієї сходки.
Після зустрічі Зеленського з Аваковим почалися звільнення серед високопоставлених поліцейських чинів. Головний меседж Президента на зустрічі був такий: я хочу, щоб вони сиділи за таку «зухвалість».
Це означає, що хлопці потрапили, на хуліганку тепер не спишеш.
Джерело вказує, що підуть по схемі з 90-х, сяде пару “терпил”, інші вийдуть. Посадки треба для громадськості, адже це було позамежне нахабство влаштовувати стрілянину в житловому кварталі.
Наше джерело вказує, що склад цих угруповань дуже цікавий і поліція може вийти на “своїх”.
Офіс Президента вимагає «замовників» цієї сходки. Аваков потрапив в складну політичну ситуацію, пише телеграм канал Легітимний та зазначає, що:

Партія Голос збиратиме підписи у Верховній Раді проти Міністра МВС Арсена Авакова, його хочуть відправити у відставку. Легітимний завжди повідомляв, що Сорос вже давно намагається “збити” Авакова.
Окрім того, телеграм канал повідомляє, що підтримає цю ініціативу партія ЄС-БПП.
Також частина Слуг народу готові підтримати ініціативу проти Міністра МВС Арсена Авакова.

Також, Легітимний, посилаючись на джерела в ОП, зазначає, що:

Джерело з МВС повідомляє, що зараз спустили вказівку показати результативність.
Будуть арешти, обшуки, затримання, виявлення підпільних казино і т.д.
Аваков у патовій ситуації.
Джерело пояснює, що Арсен Аваков був дуже злий сьогодні. За інформацією розмова Зеленського і Авакова не при камерах була жорсткою..

Адже як писав телеграм канал Резидент, Арсен Аваков брехав Президенту, що національна поліція в Броварах була не в курсі «стрілки», а той факт, що Вінницька поліція супроводжувала стрільців робить ситуацію патовою для міністра МВС. На відео було видно, що Арсен Аваков сильно нервує і відверто бреше Президенту, ось вам і сильний менеджер. Давно пора наводити порядок на вулицях країни, закон один для всіх! – резюмував телеграм канал.

Як бачимо, президент поставив Авакову останній ультиматум. Очевидно, що це стало останньою краплею і гряде гучна відставка та заміна скандального міністра. Лихим 90-стим не місце на українських вулицях.

Окрім того, стало відомо, що Саакашвілі активно просуває Давида Сакварелідзе в силовий блок – про це писав Легітимний. Не виключено, що його кандидатура тепер буде просуватись і на місце Авакова, адже такі проколи, як вчора – не проходять безслідно. Окрім того, натякались і на інші аспекти, самим Саакашвілі пізно ввечері в ефірі Шустера.