Партія “Слуга народу” хоче, щоб Володимир Зеленський пішов на другий президентський термін, але все залежатиме тільки від його рішення.

Про це сказав в інтерв’ю Бабелю глав партії Олександр Корнієнко.

За його словами, у президентської команди зараз один план – виконати передвиборні обіцянки Зеленського і “слуг народу”, зробити так, щоб зміни досягли ступеня неповернення. Водночас у “слуг народу” “немає ілюзії, що все можна змінити за п’ять років”.

Також глава партії відповів на питання, чи підтримають депутати другий президентський термін Зеленського.

“Нашу (керівництва партії і фракції. – Ред.) позицію вже всі, напевно, знають. Ми не проти (щоб Зеленський балотувався на другий термін.- Ред.) – ми за. Рішення повинно бути його особисте”, – сказав Корнієнко.

Він вважає, що Зеленський-президент істотно відрізняється від Зеленського-кандидата в президенти.

“Він став більш поінформованим… Державним людям знання допомагають глибоко зануритися в проблеми і почати ухвалювати більш зважені рішення. Як у випадку з рішеннями РНБО, вони можуть виглядати емоційними, але насправді вони набагато глибше відчуті, ніж якісь рішення дворічної давнини”, – резюмував головний “слуга народу”.

Нагадаємо, Зеленський ще до того, як став президентом, неодноразово заявляв, що йде на Банкову на п’ять років – один президентський термін. Водночас під час пресконференції за підсумками року своєї роботи в травні минулого року Зеленський називав умову, за якої знову піде в президенти. За один президентський строк не встигнути здійснити всі плани, визнав глава держави.ф