Поки ми спали! Масштабна поразка рф: прямо на Донбасі - всплило немислиме. Початок кінця! | Корупція Інфо
Автор: / 24/07/2022

Поки ми спали! Масштабна поразка рф: прямо на Донбасі – всплило немислиме. Початок кінця!

Раніше російські військові намагалися наступати на Краматорськ та Слов’янськ на Донеччині. Проте згодом вони зрозуміли, що не мають достатньо сил для такого наступу, тому вирішили зосередилися на меншій ділянці.

У МВС розуміють, що росіяни хочуть закріпитися на Харківщині, щоб не дати можливості нашим військам вийти до кордону.

Водночас, за словами Денисенка, на Донецькому напрямку окупанти наразі сконцентрувалися на ще меншій ділянці, ніж це передбачалося раніше.

“Ми думали, що вони будуть йти на Слов’янськ та Краматорськ. Але зараз вони зосередилися безпосередньо на Бахмуті та Сіверську. Це ще раз підтверджує, що вони не можуть своїми силами воювати на широких фронтах та будуть концентруватися на відносно невеликих ділянках”, – заявив радник глави МВС.

На його думку, стратегія росіян зрозуміла – вони максимально закидають всіма видами озброєння наші позиції. Інших стратегій у них немає.

“От зараз вони концентруються на напрямку Бахмут – Сіверськ. Поки безрезультатно, але ці бої на сьогодні є доволі жорсткими”, – зазначив Денисенко.

У свою чергу аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW) зробили висновок про те, що поточний темп російського наступу практично не відрізняється від того, що був під час так званої «оперативної паузи», яку армія РФ взяла після окупації Сєвєродонецька та Лисичанська. Тому не виключено, що росіянам не вдасться окупувати Слов’янськ та Бахмут взагалі. 
Статті по темі