У неділю, 9 серпня, столицю Білорусі сколихнули масові акції протесту. Вони почалися після закриття виборчих дільниць на виборах президента країни. Відомо про поранених після розгону силовиками мітингувальників і першу жертву.

Силовики застосували проти протестувальників гумові кулі, водомети. Кілька людей були поранені в ноги. Їх точна кількість невідома. Трьох поранених забрала “швидка”, повідомляє “Наша Нива”. Одній з дівчат куля потрапила в обличчя. Її забрала реанімація, передає телеграм-канал Білорусь в шоці.

Також ЗМІ писали про застосування світлошумових гранат. Одна з них потрапила в груди демонстранту Роману Зайцеву. Постраждалого госпіталізували.

Як повідомляє NEXTA Live, за попередніми даними в результаті протестів у Білорусі загинув молодий чоловік – його звуть Євген Заїчкін. Ще як мінімум 4 людини знаходиться в реанімації.

Ситуація в Мінську стабілізувалася до 4:00 за Києвом. У центрі міста не залишилося великих груп протестуючих, автомобільний рух частково відновлено.

До цього силовики відтіснили більшу частину протестувальників з проспекту Машерова. Через деякий час учасники акцій розбилися на маленькі групи і розосередилися по місту.

“Кілька годин стояла юрба проти натовпу, але потім з натовпу вирвалося” Зустрінемося завтра! “- і всі почали мирно розходитися”, – йдеться в повідомленні в Twitter.