Екс-президент Петро Порошенко вкотре вирішив нагадати про свої здобутки на посаді президента і розкритикувати діючу владу, звинувачуючи її у знищенні української армії.

Таку заяву Порошенко зробив в ефірі телеканалу “Еспресо”.

“Чому у ЗСУ немає на озброєнні ракети «Вільха»? Нашою командою були проведені блискучі випробування. Бо не дали грошей. Чому немає ракети «Нептун»? Бо не дали грошей. Чому так скорочений випуск української бронетехніки? Бо не фінансується державне оборонне замовлення. На жаль, у влади інші пріоритети: «Велике крадівництво».

Затверджуючи військовий бюджет, РНБОУ допустило різке зниження фінансування армії, навіть по відношенню до попереднього року. Враховуючи те, що Збройні Cили увійдуть у наступний рік з недофінансованим державним оборонним замовленням, – вони будуть мати борги ще з попередніх років. І це відбувається у той час, коли Збройні Cили є державною інституцією з найвищим рівнем довіри українців.

Твердження, що ми нездатні забезпечити ефективну протидію агресії РФ, є брехнею. Бо саме Збройні Cили України разом з українськими дипломатами забезпечили те, що російський агресор був зупинений. І та ціна, яку Путін мав заплатити за продовження просування українською територією, робила військову агресію для Путіна беззмістовною. І ми не залишили йому жодних ілюзій”, – розповів Порошенко.

На словесну істерику Порошенка уже встигли відреагувати тг-канали. Так “Депутатська курилка” пишуть наступне:

“Прочитали тільки перше речення. У ньому відразу ж відповідь.

У ЗСУ багато чого немає.

Чому?

Тому що є Ви, Петре Олексійовичу. Той, хто розбагатів на війні, розпродавши наше ЗСУ і забудувавши всю країну Рошенками.

Той, хто привів до влади Свинарчуків.

Той, хто замінив ЗСУ на гламурне розмахування прапором, на накрохмалену вишиванку і Томос”.

Також розкритикував Гетьмана і тг-канал “Коридор ОП”:

У своєму інтерв’ю Порошенко нахабно бреше ( знову).
На цей раз він намагається довести як все погано в армії.
Але це повна маячня у вашому виконанні Петро Олексійович.
По-перше і “Вільха” і “Нептун” надійдуть на озброєння, не в великих кількостях, але це високоточне озброєння які дорого коштує.

По-друге робиться акцент на ударних безпілотниках, а не на ремонті мотлоху який бійці не можуть застосувати в бою.
Досягнуто домовленості про військове співробітництво з Туреччиною і Британією, це вам не у Литви патрони купувати а потім кричати на всю країну як же нам допомагають “європейські друзі”.

Всі бійці підтверджують що забезпечення армії покращилось, так але воно як і раніше бажає кращого.

Але найголовніше, армія перестала бути політичним інструментом, а займається своїм безпосереднім завданням”.

Окрім цього, відомий телеведучий Василь Апасов прокоментував результати останнього опитування від групи «Рейтинг». На своїй сторінці в Facebook Апасов написав:

“Чи варто постійно обертатися на червоні лінії і звертати увагу на думку, якщо Петро Олексійович на далекому 7-му місці і навіть нижче Гройсмана? Чорт, що там взагалі робить Гройсман?”, – написав телеведучий.

Потрібно відзначити, що на першому місці цього рейтингу знаходиться Володимир Зеленський, далі йде Віталій Кличко, трійку лідерів замикає Володимир Гройсман. Також до рейтингу потрапили Дмитро Разумков, Юлія Тимошенко, Юрій Бойко, Арсен Аваков, Арсеній Яценюк, Денис Шмигаль і Андрій Єрмак.