Очільник Росії Володимир Путін вкотре поговорив з самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком. Порозмовляли телефоном лідери держав про Україну.

Про це повідомляє БЕЛТА.

Мовилось про плани України щодо міжнародної інтеграції. Зокрема про членство держави в Організації Північноатлантичного договору.

“Президенти торкнулися ситуації в Україні, а також – прагнення цієї країни до тісної взаємодії з НАТО”, – мовиться у повідомленні.

Окрім теми України, Лукашенко та Путін обговорили графік спільних заходів, які заплановані найближчими місяцями: як і в Білорусі, так і на території Росії.

Співрозмовники поговорили про ситуацію в зоні відповідальності Організації договору про колективну безпеку. Це сталось після візиту в Москву президента Таджикистану Емомалі Рахмона.

Також президенти обмінялися думками щодо внутрішньої ситуації в Білорусі і Росії. Вони домовилися найближчим часом зустрітися і обговорити наявні проблеми, які стоять перед країнами. У Кремлі відзначили, що президенти Росії і Білорусі перебуватимуть в постійному особистому контакті.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу президента України Ігор Жовква припустив, що Київ можуть запросити на червневий саміт НАТО. Українська сторона очікує, що на ньому їй запропонують План дій щодо членства в НАТО.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає можливим вступ України до НАТО. За його словами, це вимагає часу, але не є фантазією. Він також нагадав, що на початку 1990-х Росія була проти вступу країн Балтії до НАТО, але вони стали частиною Альянсу.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.