Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном. Глава України розповів колезі про загострення на Донбасі та нарощення російських сил біля кордону.

Про це повідомляє Офіс Президента.

Зеленський закликав Велику Британію та інші держави Альянсу посилити свою присутність у регіоні та збільшити санкційний тиск на Росію.

Зеленський з Борисом обговорили домовленості, досягнуті під час візиту українського президента до Великої Британії у жовтні 2020 року. Зокрема, акцентували на розбудові Військово-морського флоту України.

Крім того, лідери скоординували дії щодо євроатлантичного курсу нашої держави. Зеленський вкотре наголосив, що отримання Плану дій щодо членства в НАТО – першочерговий пріоритет України.

“Ми відчуваємо, що Україна не на самоті. Нас підтримують країни “Великої сімки””, – зауважив Зеленський

До речі, глава України запросив Джонсона на саміт Кримської платформи.

Зазначимо, що під час візиту Зеленського до Великобританії в жовтні 2020-го країни серед іншого підписали Угоду про політичну співпрацю, вільну торгівлю і стратегічне партнерство, яка замінить Угоду про асоціацію в торгівлі з Британією.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.