Спроба росіян наступати на Авдіївському напрямку на Донбасі не принесуть окупантам успіху навіть після того, як вони зміцнять свої війська солдатами, яким вдалося вийти з боїв з ЗСУ в районі Херсона. Про це в ефірі єдиного телемарафону заявив відомий військовий експерт Владислав Селезньов.

За його словами, на даний момент елітні солдати російської армії, які перебували до того на правому березі Дніпра в Херсонській області, командування перекидає на Авдіївський напрямок ‒ для того, щоб відтіснити українські війська.

“Чи будуть вдалі такі кроки, впевнений, що ні. Адже і українські сили мають можливість вивільнити певну частину сил і засобів для контратакуючих дій ‒ для того, щоб посилити наші позиції на Східному фронті”, ‒ сказав Селезньов.

Військовий експерт особливо зазначив – перебираючись на лівий берег Дніпра на Херсонщині і підриваючи на собою всі мости, окупанти розраховували собі забезпечити відносну безпеку. Однак і на Лівобережжі вони піддаються ударам з боку українських партизанів.

“Працюють наші вовкулаки, працюють наші партизани. Ми розбиваємо склади ворога з боєприпасами і там, де вони знаходяться”, ‒ підсумував він.