Як це зупинити, – Подоляк обурився лицемірству Меркель, яка не бачить “міцного миру” без Росії

Російські солдати продовжують відступати на фронті, тому в Кремлі активізувались розмови про перемовини. Цьому підіграє колишня канцлерка Німеччини Меркель, однак в Офісі Президента їй уже відповіли.

Ангела Меркель переконана, що погрози Росії потрібно сприймати серйозно і миру без держави-терористки досягнути неможливо. Радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк написав про абсурдність цих наративів.

Реакція Подоляка на заяви Меркель
За словами представника ОП, заклики до миру від Росії є проявом лицемірства. Не можна спершу здійснювати геноцид мирних громадян України, а потім сідати за стіл перемовин, наче нічого не було.

Росія вдирається в Україну, знищує міста, влаштовує масові страти, загрожує світу ЗМУ (зброєю масового ураження), якщо той не дозволить геноцид та анексію. Здавалося б, усе зрозуміло. Але знову виходить пані Меркель і каже, що без Росії не буде міцного миру,
– написав Подоляк.

Також він поставив риторичне питання про те, як зупинити розмови про перемовини з Росією.

Нагадаємо, колишня канцлерка Німеччини Ангела Меркель заявила, що світ має серйозно сприймати ядерні погрози президента Росії Володимира Путіна. Таке ставлення є проявом не слабкості, а політичної мудрості, пише Süddeutsche Zeitung.

Свою заяву Меркель зробила напередодні під час відкриття Фонду федерального канцлера Гельмута Коля. Під час своєї промови Меркель, яка останнім часом уникає коментувати політичну ситуацію в світі, яка в тому числі є наслідком роботи її уряду, вирішила прокоментувати нещодавні ядерні погрози Путіна.

«Сприймати його слова слід серйозно, не відкидати їх із самого початку, наче вони просто блеф, а ставитися до них серйозно. Це аж ніяк не ознака слабкості чи умиротворення, а ознака політичної мудрості», – заявила Меркель.

Раніше президент країни-терористки Володимир Путін заявив, що в загрозі територіальної цілісності країни Росія використає ядерну зброю.

30 вересня Путін вчергове натякнув на можливість застосування ядерної зброї. Він нагадав, що США застосовували ядерну зброю проти Японії під час Другої світової війни, зазначивши, що цим вони «створили прецедент». Про це Путін сказав у своїй промові в Кремлі.

А сьогодні Голова Федеральних зборів Росії Валєнтіна Матвієнко закликала Київ розпочати діалог про мир. Відповідну заяву вона зробила під час 8-го саміту глав Парламентів G20 в Індонезії. Представниця країни-терористки “переконана”, що парламенти Росії та України зможуть зрозуміти один одного та домовитись.

На лицемірні слова Матвієнко відреагувала заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк. Вона наголосила, що ніхто переговорів вести не буде з тими, хто проголосував за анексію українських територій та виправдовує інші воєнні злочини Росії.

Також на це відповів секретар РНБО Олексій Данілов. Він констатував, що Україна розпочне діалог лише з новою владою Росії.

Що до Меркель

Перебуваючи на посаді канцлерки, Меркель неодноразово зустрічалася з Путіним і приїздила з візитами в Москву. Так само запрошувала кремлівського диктатора в Німеччину.

Саме тому прокремлівська Меркель ще 28 вересня Меркель вже озвучувала позицію про те, що Німеччині в майбутньому потрібно буде налагодити відносини з Москвою. На відкритті Фонду федерального канцлера Гельмута Коля вона заявила, що це “не ознака слабкості, а ознака політичної мудрості, яка допомагає зберегти простір для маневру або, що не менш важливо, розробити новий план”.

На слова Меркель відреагував колишній посол України в Німеччині Андрій Мельник.

“Важко повірити: ексканцлерка, яка своїми роками путінського затишку уможливила агресію Москви проти українців, безсоромно філософствує про те, “як можна знову розвивати щось на зразок відносин із нами та Росією”, – написав він у Twitter.