У «Слузі народу» розповіли, що відомо про майбутні відставки та призначення в Кабміні. Нардеп від фракції “Слуга народу” Олександр Качура в ефірі програми “Сьогодні День” на телеканалі “Україна 24” розповів , що у ЗМІ ходить багато фейків щодо кадрових змін у владі.

“Я можу сказати, що зараз пишуть окремі Telegram-канали та ЗМІ багато того, що не відповідає дійсності. Наприклад, щодо ротації в самих комітетах, зміна голів комітетів — взагалі вся ця історія повністю вигадана і вкинута в публічний простір. Щодо інших, думаю, будуть обговорюватися кандидатури міністрів, але поки рано називати прізвища”, — сказав він.

За словами Качури, остаточні рішення будуть прийняті після засідання фракції.

“В принципі, всім відомо, до кого з міністрів були претензії. Називалися окремі прізвища, але зараз щодо когось, можливо, ситуація врегулювалася, щодо когось буде остаточне рішення прийнято вже після слухання на засіданні фракції. Ясно, що фракція дослухатиметься і до думки президента в питанні кадрових призначень”, — сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на зборах депутатів з фракції “Слуга народу” в Трускавці 1-3 жовтня вирішиться доля трьох-чотирьох міністрів. Про це на телеканалі “Україна 24” повідомив голова підкомітету з питань регламенту, депутат від “Слуги народу” Павло Фролов. При цьому він уточнив, що під час з’їзду не розглядатиметься відставка прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

“Три-чотири зміни плануються в уряді, але щодо прем’єр-міністра абсолютно немає ніяких питань. Звичайно, прізвища у нас обговорюються у фракції, але я не хотів би зараз говорити конкретно, тому що анонс про звільнення міністра погано впливає на роботу міністерств”, – сказав депутат.