Командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош заявив, що під час діалогу з Росією, яка останнім часом активізувала нарощування своїх військ біля кордону, жодних компромісів не може бути.

Підтримувані Кремлем війська повинні “прибратися з нашої землі і лише після цього можна говорити про будь-які компроміси”.

Таку заяву Ярош зробив у прямому ефірі суспільно-політичного ток-шоу “Право на владу” 15 квітня. 

“З Росією компромісів жодних не може бути апріорі. Вони вже захопили Крим, вони вже захопили частину Донецької і Луганської областей України – про які компроміси можна говорити? Вони мають прибратися з нашої землі – після того можна говорити про будь-які компроміси. Але тільки після цього”, – наголосив командувач Української добровольчої армії.

Ярош пояснив, що в історії є чимало прикладів, коли слабші країни йшли на якісь компроміси з агресором. Після того, як він уточнив, такі країни взагалі втрачали будь-які ознаки державності.

“Я чую про те, що Еммануель Макрон (президент Франції – Ред.) буде передавати ультиматуми від Путіна, і щодо води, щодо Північно-Кримському каналу, і щодо закріплення статусу окупованих районів Донбасу в Конституції і так далі… Але це неприйнятно для України у жодному разі”, – підсумував Ярош.

У той же час Ярош несподівано для всіх дуже позитивно висловився про останні дії президента і взагалі чинної влади в цілому.

“З лютого цього року я змiнив своє ставлення до цiєї влади. Я побачив з боку президента важливi кроки щодо змiцнення української державностi.

Однак хотілось би звичайно більшого в їх діях по протидії російській агресії, дуже хотілось би більш конкретних дій. Я зробив пропозиції по нашій співдії, по співдії українських дрбровольців зі збройними силами України, я передав ці пропозиції генерал-полковнику Хомчаку. Тобто ми готові працювати з цією владою і цим військовим керівництвом. І запорукою перемоги України проти російської агресії може бути тільки єдність суспільства”, – підсумував Ярош.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.