Інформацію щодо виходу Яременка з фракції в ОП сприйняли з усмішкою, пише телеграм канал Легітимний.

Лякати Богдан Яременко може тільки тих, кому він платить, а не тих, хто його «утримує».

Самого Богдана Яременко інформаційно «знищити» легко. Після його пригоди з повіями, завдяки яким він «зруйнував» свою сім’ю і накликав ганьбу не тільки на себе, а й на всіх в його родині й в оточенні, вже не говоримо про партію, яка вирішила його залишити, так як він «слізно просив »і клявся у вірності Зе-команді.

Також нехай Яременко розповість, як він пішов в «запій» після цього скандалу, де він ночував всі ті дні, а ще про походи до психолога, який лікує його «психологічні приховані травми».

Це ще зовсім небагато інформації, яку знають в Офісі Президента, варто натякнути, що в «кризовий час» після скандалу він не тільки «бухав», але ще … Всі знають, тому його погрози вийти з партії і фракції – смішні, їх ніхто не сприймає серйозно, пише Легітимний.

Нагадаємо, На записах, які опублікував нардеп Лерос, обговорюють напад на самого Лероса, а також обшуки в будинку Комарницького, що стосуються справи про розкрадання коштів на будівництві Подільсько-Воскресенського мосту

Нардеп від “Слуги народу” Богдан Яременко пригрозив вийти із фракції через оприлюднені депутатом Гео Леросом записи розмов нібито заступника голови фракції Миколи Тищенка і бізнесмена Дениса Комарницького.

Про це він написав в офіційному чаті фракції. Скріншоти листування опублікував на своїй сторінці у Facebook Гео Лерос.

“Поки Зеленський з Єрмаком у романтичній подорожі, у фракції назріває скандал”, – написав Лерос.

На скріншоті видно, як Яременко пише, що може вийти з партії.

“Якщо партія не реагуватиме на “плівки Тищенка”, я публічно вийду з неї. Бути підлеглим за партійною лінією рекетиру, який обговорює плани дискредитації правоохоронних органів та організацію замахів на колег, – нижче моєї гідності”, – написав Яременко.

Зазначимо, що 29 жовтня минулого року під час роботи в сесійній залі парламенту народний депутат від “Слуги народу” Богдан Яременко листувався в онлайн-мережі знайомств. Під час листування одна з жінок назвала свою ціну та умови.

Через деякий час нардеп переглядав профілі жінок у соцмережі для знайомств Tinder.

Коли інформацію про це було опубліковано, Богдан Яременко назвав свої дії свідомою провокацією журналістів, зокрема опублікував пост про це на Facebook. Однак через деякий час пост видалив і вибачився.

За даними ЗМІ, його змусив так вчинити пранкер, відомий під ніком Джокер, який деякий час листувався з нардепом Богданом Яременком під виглядом екс-генпрокурора Руслана Рябошапки.