Михайло Саакашвілі експрезидент Грузії, голова партії Єдиний Національний Рух, один з лідерів «Революції троянд», ексголова Одеської ОДА та радник чинного Президента України заявив про те, що може стати кандидатом на пост прем’єр-міністра України.

 

У 2014 році разом з Кахою Бендукідзе та Зурабом Адеїшвілі мене запросив мій друг прем’єр-міністр Албанії Еді Рама зустрітися з його новим урядом та поділитися грузинськими враженнями, – пише Саакашвілі. Тоді я побачив дуже обдарованого прем’єр-міністра, оптимістичний уряд, але дуже слабо керуючу країну з великою кількістю проблем.

 

Через 6 років я знову провів декілька днів в Албанії і маю сказати, що я дуже вражений. Скрізь є ознаки швидкого розвитку – дороги та нова сучасна інфраструктура, з’являються нові торгові центри та готелі, міста, з чудовим смаком та стилем.

 

Всюди атмосфера змін та динаміка. На вулицях набагато сильніші почуття порядку. І звичайно люди теплі і гостинні, як завжди. Дійсно важко виїхати, але треба на важливу подію в Гаазі, Нідерланди, на річницю російської атаки на Грузію. – резюмував Саакашвілі.

Окрім того, голова виконавчого комітету реформ України, експрезидент Грузії Міхеїл Саакашвілі переконаний, що його персона не зникне з європейських радарів, а от Грузія з цієї точки зору знаходиться у великій небезпеці.

Про це він заявив в інтерв’ю TV Pirveli, обговорюючи майбутні восени вибори.

“Я можу стати кандидатом на пост прем’єр-міністра в найбільшій країні Європи. Ви можете ознайомитися з українською пресою і переконатися в цьому. У мене дуже важлива роль в Україні. Тому говорити про нав’язування комусь моєї кандидатури смішно і дивно. Ми повинні говорити не про це, а про те, що Грузія зникне, як країна. Іванішвілі хотів, щоб Саакашвілі зник з світових радарів. Я дуже чітко представлений на всіх світових радарах, а Грузії там більше немає. На відміну від провінційного політикана, моя країна стоїть вище моєї скромної персони”, — заявив Саакашвілі.

Експрезидент ще раз підкреслив, що необхідно мобілізуватися і діяти швидко, щоб “покінчити” з Іванішвілі на майбутніх виборах.

Нагадаємо, ще у липні – У Міністерстві закордонних справ Грузії відбулася зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Грузії Ігорем Долговим.

На зустрічі грузинська сторона ще раз підкреслила стратегічні відносини і дружбу між Грузією та Україною, а також висловила стурбованість з приводу неприйнятних заяв, зроблених українським чиновником про владу Грузії. Було відзначено, що такі дії, які також є порушенням законодавства Грузії, завдають значної шкоди відносинам двох країн”, – йшлось в повідомленні МЗС.

Тим не менше, українці підтримують політику та заяви Саакашвілі, заявляючи що він говорить правду і не веде ігор за спиною.