У Києві під стінами НАБУ відбулася акція під назвою "Ситник в шоколаді". Активісти принесли під будівлю сміттєвий контейнер і висловили недовіру директору НАБУ Артему Ситнику, за змову і покриття корумпованих політиків і чиновників.

Учасники акції розгорнули під НАБУ плакати з гаслами "Ситника за ґрати", "Досить гребти гроші", "Прервем ланцюжок корупції".

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

Також активісти принесли під будівлю коробки з-під тортів, між якими засунули "долари".

Пізніше стало відомо, що група невідомих увірвалася в хол будівлі Національного антикорупційного бюро України. Як повідомила керівник управління зовнішніх комунікацій НАБУ Дарина Манжура, активісти порушили периметр незаконно

"Група так званих протестуючих, які вранці тут перебували, прорвалася всередину, пройшли через турнікет, тобто, по суті вони порушили периметр незаконно. Усередині вони поламали меблі, накидали сміття, покидали торти Roshen і все це відбувалося за мовчазної згоди поліції, яка була присутня, але вона їм не заважала цього робити, і вже потім, коли вони опинилися всередині і почали тут трощити меблі, за ними прийшли поліцейські і звідси забрали. Зараз їх всередині немає", – розповіла вона.