Президент Петро Порошенко видав указ про звільнення Олександра Кривенка з посади першого заступника командувача Національної гвардії. Про це повідомляє прес-служба президента.

"Звільнити Кривенка Олександра Васильовича з посади першого заступника командувача Національної гвардії України і зарахувати його в розпорядження командувача Національної гвардії України", – йдеться в указі глави держави, який був оприлюднений 10 листопада.

Варто нагадати, що Олександр Кривенко був призначений першим заступником командувача Національної гвардії України 18 квітня 2014 року.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Також повідомлялося, що 6 листопада генеральний прокурор Юрій Луценко, виступаючи в парламенті, зробив гучну заяву.Рапортуючи про розслідування провадження про вбивство активістки Катерини Гандзюк, генпрокурор заявив, що подасть президенту заяву про відставку.

В свою чергу Порошенко не прийняв заяву генпрокурора про відставку. В Адміністрації президента зазначили, що Юрій Луценко отримав вотум довіри в парламенті (всього 38 голосів "за" відставку під час рейтингового голосування).