У Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів виконують доручення президента України погано. Саме через цю причину у відомстві можливі кадрові зміни.

Про це заявила в ефірі 24 каналу заступниця голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук. Вона повідомила, що зробила такі висновки після засідання РНБО, яке відбулось 15 жовтня.

“Доволі негативну оцінку дали діяльності Міністерства екології. Тому, не виключаю, що там можуть бути кадрові зміни”, – розповіла заступниця голови фракції “Слуга народу”.

За її словами, у Мінекології неефективно виконують доручення президента і стратегічні проєкти.

Раніше у “Слузі народу” назвали відомство, щодо якого є дуже багато нарікань, його озвучила голова фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук в інтерв’ю програмі “Перехресний допит” на 24 каналі. Мова йшла якраз про Міністерство оборони України.

“Це правда, нарікання є. Зокрема, і від депутатів нашої фракції. І я не про скандал про підбори, а про закупівлі, законодавчу роботу. Там навіть було засідання комітету”, – зауважила нардепка.

Це не була недовіра, але доволі жорстке звернення до міністерства, що за планом законодавчих робіт вони відстають, – додала Кравчук.

Вона також анонсувала кадрові зміни у Міноборони: вони відбудуться “у новому сезоні”.

Ходять чутки, що Верховна Рада може звільнити з посад трьох міністрів найближчим часом. Позбутися посад можуть міністр соціальної політики Марина Лазебна, міністр оборони Андрій Таран та віцепрем’єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський.