Яким чином дитина знаходилася у трьох кілометрах від будинку голодна й без батьків?

Патрульні Шевченківського району в місті Львові звернули увагу на маленьку дівчинку, якій на вигляд було років з п’ять. Дитина перебувала на вулиці Плуговій без нагляду батьків.

Правоохоронці зупинилися й підійшли до дитини, аби чимось їй допомогти. Дівчинка розповіла, що живе на вулиці Мазепи, втекла з дому ще вранці й нічого за цей час не їла. Патрульні вирахували, що до вулиці Івана Мазепи кілометри зо три від місця, де знайдено дівчинку.

Поліцейським дівчинка розповідала страшні речі. Казала, що мама кудись пішла вранці й залишила її з батьком, а батько, в свою чергу, ніде не працює й розпиває вдома горілку. Дівчинка не ходить в дитячий садок, тому що в батьків немає на це потрібних коштів.

Якщо ж мати з батьком таки захочуть повернути собі дитя – прийдеться їм нелегко, оскільки зараз дівчинка знаходиться в дитячому будинку. Патрульні спершу нагодували дитину, а потім звернулися в службу по справах дітей. Уже звідти бідолашну дівчинку відвезли у дитбудинок. Скільки часу вона проведе там – невідомо.