624x415

Причиною вибуху в пасажирському автобусі в Єревані стала бомба. Про це повідомляють ЗМІ з посиланням на заяву начальника поліції Вірменії Володимира Гаспаряна, передає Корупція.Інфо.

"Вибух був хвильовим, не осколковим", – повідомив він. За його словами, вибуховий пристрій міг бути закладений під одне із сидінь автобуса.

Водночас радник начальника поліції Вірменії Назвав Малян у своєму Facebook зазначив, що вибух в автобусі кваліфікується як фугасний. "Автобус працював на дизпаливі, автобус не згорів, стався "сухий вибух", автобус вибухнув на ходу, водій живий і у свідомості", – написав він.

Зараз поліція вивчає записи з камер спостереження. Поки у поліції немає даних, чи була бомба закладена в автобус або перебувала у когось з пасажирів.

У той же час у прокуратурі Вірменії повідомили, що поки що справа порушена за статтею про надання послуг, що не відповідають вимогам безпеки. Воно передано слідчим з особливо важливих справ.

Поки що ніхто не взяв на себе відповідальність за подію. У поліції заявили, що про версії події можна буде говорити після того, як слідчі і криміналісти завершать роботу на місці події і проведуть необхідні експертизи.