574153 (1)

У Блоці Петра Порошенка ще з січня обговорюють можливу відставку Арсенія Яценюка з посади Прем'єр-міністра України.

Про це пише "Українська правда", передає Корупція.Інфо

Як йдеться в статті, є кілька варіантів подальшої долі Яценюка, про які розповідають в оточенні Президента.

Так, перший варіант – він залишається на посаді фактично в якості весільного генерала, і його "підпирають" міністром фінансів Наталею Яресько та близьким до Порошенка народним депутатом Ігорем Кононенком.

Другий – Яценюк самостійно ухвалює рішення піти.

"Він має обрати час та місце куди. Це буде найкращим варіантом для нього самого", – пояснив один із депутатів із БПП. Можливе місце – Нацбанк, який Яценюку уже доводилося очолювати в 2004-2005 роках.

"Але відставка Яценюка одразу породжує питання – як знайти компромісного кандидата, що задовольнить усіх членів коаліції? Яресько влаштовує західних партнерів. Але БПП головне зберегти відносини з "Народним фронтом. Тож як варіант розглядається і кандидатура Олександра Турчинова", — наголошується в матеріалі.

"Його плюси – він завжди №2 і без явних політичних амбіцій, до того ж, він дуже добре спрацювався з Порошенком на посаді голови РНБО. Також це компромісна фігура задля збереження відносин з НФ. Проте це не перспектива найближчого часу", — пише автор статті з посиланням на джерело в близькому оточенні Президента.