Колишній абсолютний чемпіон світу з боксу в першій важкій вазі українець Олександр Усик висловився про можливість провести дебютний бій у суперважкій вазі проти росіянина Олександра Повєткіна.

"Промоутери розмовляли між собою. Мені здається, це сильно переводять в якусь політику. Я не хочу боксувати з Олександром, бо це буде політичний бруд з обох сторін. Через це не хочеться проводити цей поєдинок", – зізнався Усик.

В активі непереможеного українця 16 перемог. В останньому своєму бою він отримав перемогу над Тоні Беллью. Промоутер Усика Олександр Красюк розповів, що його підопічний готовий відмовитися від всіх чемпіонських поясів, тому що після переходу в суперважкоатлети вони йому не потрібні.Нагадаємо, 25 травня Олександр Усик повинен був провести дебютний бій у супертяжах проти Карлоса Такама, проте він був відмінений через травму, отриману українцем.

Разом з тим стало очевидно, що відкладається на потім і можливий бій Усика з Ентоні Джошуа. "Хто б не переміг в матчі-реванші між Джошуа і Руїсом, навіть якщо це буде американець, він буде змушений провести обов'язковий захист поясу WBO. Ми розраховуємо, що цим претендентом буде Олександр Усик", – заявив промоутер Усика Олександр Красюк.