У «чорний список» сайту «Миротворець», як злочинниця, потрапила глава партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, передає Корупція.Інфо

Популярне: Хто може стати наступним президентом? Ви будете шоковані побачивши це…

 Причиною цьому послужило її участь в недавній акції, в ході якої екс-губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі з боєм проривався на територію України з Польщі.

Також в незаконному заході брали участь і представники нової партії Саакашвілі «Рух нових сил». Так, Юлія Тимошенко опинилася в розділі «Чистилище» за незаконний перетин державного кордону України.

 Крім цього, главу «Батьківщини» звинувачують в нападі на співробітників Державної прикордонної служби під час виконання ними своїх обов'язків, участь у підготовці прориву через кордон особою без українського громадянства. Нагадаємо, що сайт «Миротворець» створювався за участю МВС України, так ресурс безпосередньо контролюється народним депутатом від «Народного фронту» Антоном Геращенко.

День тому, 11 вересня, в списки «миротворця» потрапив і сам Михайло Саакашвілі, який організував незаконний перетин польсько-українського кордону.

Йому інкримінують незаконне перетинання державного кордону та напад на українських прикордонників, які виконують свої обов'язки. Адміністратори сайту охрестили Саакашвілі бомжем: відповідна інформація з'явилася в графі «адреса».

Цікавим є той факт, що при самостійному, так би мовити, ручному пошуку, Михайла Саакашвілі в базі «миротворця» чомусь не вдається виявити, але якщо перейти по посиланню, яку вказав у себе на сторінці Олешко, то інформація про занесення екс-губернатора Одеси стає доступною.