Після того, як шоумен Сергій Притула заявив про свій намір балотуватися до Верховної Ради від партії Святослава Вакарчука «Голос», на телеведучого, за його словами, обрушилися «тонни бруду», яких не було за 14 років, які він провів на ТБ та в шоу-бізнесі.

«Коли я виставив своє повідомлення про похід в парламент, то живі люди там писали перших хвилин 40. Далі зайшли дві конкуруючі ботоферми, які зламали людям мозок! Одна строчила тексти, що я продався олігарху, а інша – що екс-президенту», – пише Притула на своїй сторінці в Фейсбук і додає, що боротися з цими «фермами» нереально. За словами телеведучого, йому також нагадали, що сестра його дружини одружена з відомим депутатом-регіоналом Хомутинником, і назвали «прихованим проектом реваншистів».

«Особистий рейтинг Володимира Зеленського такий, що виникни в списку парті ї Слуга народу "шматок руберойду, зів'яле листя і ростова лялька панди, вони наберуть мінімум 42%. Але біда не в цьому. Колишня гвардія Януковича знову рветься до влади», – зазначив Сергій Притула і додав: « Я з жахом усвідомлюю той факт, що на шостому році війни в Україні з другого місця в парламент може зайти політична сила, яка вилизує пороги Кремля, замість того, щоб покаятися у трун захисників нашої незалежності!» – емоційно висловився шоумен.

Як раніше повідомлялося, згідно з результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», шанси подолати 5-відсотковий бар'єр є у п'яти політичних партій: «Слуги народу», яку готові підтримати 47,1% респондентів з числа тих, хто має намір голосувати і вже визначився зі своїм вибором, «Опозиційна платформа – За життя» (11,1%), партії «Голос» (8,1%), «Батьківщини» (7,3%) і «Європейської Солідарності» (5,0%).