Чим чорт не жартує? А політики – тим паче! Вони – ризикові люди, і не лише в політиці, а й в особистому житті. Сьогодні поговоримо про відомих коханок президентів.

8283_16_1.jpg (29.76 Kb)
 

Моніка Левінські і Білл Клінтон

2700_30bfbb404b636fdf8093990e64a4fc3f.jpeg (45.81 Kb)

Роман 22-річної стажерки Білого дому з його господарем тривав два роки. Підсумок — загроза політичної кар’єри Клінтона і крах життя Левінські. «Не було жодного дня, щоб я не думала про цю страшну помилку. Я так шкодую про те, що трапилося», — казала пізніше Моніка. Після того як їх роман виявився, дівчина перетворилася в об’єкт глузувань. Про спокійне життя не могло бути й мови. Інший би в цій ситуації підстрахувався і заробив би на скандалі.

Левінські принципово не стала це робити, хоч їй пропонували величезні (до 10 мільйонів доларів!) суми за одкровення. Вона поїхала в Європу вчитися, отримала диплом психолога, повернулася, шукала роботу і не знаходила — їй скрізь відмовляли.

17 років Моніка зберігала мовчання, а кілька місяців тому заговорила. Ні, ніяких викриттів — просто вона зайняла посаду радника фонду Bystander Revolution, допомагає тим, хто став жертвою віртуальних знущань. «Коли я сама перетворилася в мішень для публічних принижень. І вистояла. Я знаю, як це», — сказала Левінські на зустрічі з публікою. Якщо дружина Клінтона, Хілларі, раптом стане президентом (що не виключено), цікаво, як складеться життя Моніки? Адже жінки нічого не забувають.

Сільвія Крістель і Валері Жискар Д’естен

5698_19ef2b6952e11ea0e0f5900ea2fd23bf.jpeg (33.58 Kb)

Зірка еротичної «Емануелі» була немов створена для хвилюючого публічного роману. Парадокс у тому, що її стосунки з одруженим президентом Франції Валері Жискар Д’естеном нікого особливо не хвилював — всі сприймали цю пару без ажіотажу, як само собою зрозуміле.

Актриса і політик познайомилися задовго до того, як Д’естен очолив республіку. У 1974-му він в’їхав в Єлисейський палац. Зі своєю сім’єю. Крістель з собою, зрозуміло, не взяв, але секрету з цього роману — як, втім, і багатьох інших, «паралельних» — не робив. Крістель запросто з’являлася на дипломатичних прийомах і навіть регулярно виступала в ролі господині, супроводжувала президента в поїздках.

Потім в адміністрації Жискар Д’естена з’явилася спеціальна людина на посаді «агента по зв’язках з кіно і театром». Ця людина вишукувала для шефа найкрасивіших актрис і зводила з ним. Часу на Сільвію залишалося все менше і менше, і в результаті їх багаторічний зв’язок перервався.

Франсуа Олланд і Жюлі Гайє

5399_12f9847fd55d69abc0d89bb2e89c2fd7.jpeg (39.29 Kb)

Чинний французький президент крутив роман з актрисою Жюлі Гайє за закритими дверима і чудово це приховував, поки випадково не спалився. Репортери застукали одруженого Олланда в січні 2014 року — господар Єлисейського палацу паркував свій моторолер у квартири Гайє. Остання дуже обурилась і подала до суду на таблоїд, який опублікував фотографії.

У позовній заяві актриса назвала відносини з президентом «помилкою», на яку, тим не менш, усі мають право. Потім з’ясувалося, що «помилка» тривала три роки. І виниклий скандал її не виправив: пара продовжила зустрічатися, допоки пристрасті трохи вщухли. Олланду довелося розлучитися з дружиною, журналісткою Валері Трієрвейлер, і та, опинившись міцним горішком, відігралася на чоловікові-зрадникові. Написані нею відверті мемуари «Спасибі за момент» стали бестселером, зробивши Трієрвейлер багатшою на 2 мільйони євро; прості французи були на її боці, а рейтинг президента впав нижче плінтуса (що взагалі нонсенс, так як любовні пригоди політиків в цій країні — норма).

Що стосується Жюлі Гайє, її популярність злетіла до небес — громадяни головним лиходієм в цій історії визнали Олланда, а Гайє, так само як і обдурену дружину, шкодували. Їй, щоправда, хотілося заміж або як мінімум офіційного статусу гьорлфренд. Сміливий глава держави тягнув гуму майже рік, поки не здався і в березні цього року не вивів Жюлі у світ на правах подруги. Щастя Гайє вже зовсім близько.

Мерилін Монро і Джон Кеннеді

3343_679a55c4cd2b2e1cb203856d25c8c9c9.jpeg (32.06 Kb)

«Мені здавалося, що бути коханою — це значить бути бажаною. Сьогодні я вважаю, що бути коханою — означає перетворити іншого в прах, отримати над ним владу», — це слова Мерилін Монро, які пертворили в прах її саму. Шестирічний роман з сенатором, а потім президентом Джоном Кеннеді, що почався як секс-інтрижка, обернувся для актриси розпадом шлюбу з єдиною людиною, яка її любив, — баскетболістом Джо ДіМаджіо, даремно витраченими роками і повним крахом ілюзій. Впевнена, що Кеннеді серйозно ставиться до їх відносин, рано чи пізно піде від дружини і зробить її першої леді, Мерилін розповіла про все Джекі.

Справжня перша леді відреагувала з гідністю — мовляв, заради бога, забирай Джона, будь з ним. Коли стало зрозуміло, що президенту це не потрібно, Монро стала нервувати. Дзвонити. Набридати. Влаштовувати істерики. Хитрий директор ФБР Гувер, «допомагав» президенту вирішувати цю проблему, запропонував «заміну» — щоб з нав’язливою голлівудською зіркою став зустрічатися брат Джона, Роберт. Так і вийшло. Історія повторилася: Мерилін почала псувати життя і Роберту. Після чого досить швидко померла. Звичайно, це було самогубство… 

Особисте життя перших осіб держави завжди цікавило громадськість.

Особисте життя перших осіб держави завжди цікавило громадськість. Особливо привертають увагу таємні романтичні зв’язки президентів і політиків. Коханки представників верхівки влади не завжди при цьому перебувають у тіні. Іноді вони можуть впливати на долю країни більше, ніж перші леді.

Моніка Левінскі прославилася завдяки зв’язку з екс-президентом США Біллом Клінтоном, забезпечивши собі безбідне життя до кінця своїх днів. Моніка працювала в Білому домі стажисткою, де вона й познайомилася з Клінтоном. Після його перемоги на виборах про їхній зв’язок довідалася громадськість. З’ясувалося, що Левінскі заздалегідь продумала план, як спокусити Клінтона, щоб заробити на цьому скандалі велику суму грошей.

Для підтвердження того, що в неї був «особистий контакт» із президентом США, вона вела щоденник зустрічей, а також зберегла сукню, в якій займалася сексом із Клінтоном. Потім Моніка видала той самий щоденник. Білла Клінтона, у свою чергу, врятувала його власна дружина — Хілларі Клінтон, яка також опублікувала книгу про те, як бути дружиною президента США. Хілларі розповіла, що, по суті, нічого страшного в цій зраді немає, і вона готова пробачити чоловікові. Те ж саме вона попросила зробити американське суспільство.

 Борис Нємцов фігурував у великому секс-скандалі через те, що дві його секретарки — Наталя Самійленко й Ольга Пекло заявили, що були відібрані на спеціальному кастингу саме для нього з метою надання «сексуальних послуг». До того ж Нємцова часто бачили в стриптиз-клубах. Ще коли він працював на Нижегородському телебаченні, у нього почався роман із Катериною Одинцовою, яка від нього народила дитину. Але на цьому етапі їх відносини й зупинилися. Через кілька років, коли Нємцов уже був одружений і вступив на посаду віце-прем’єра, зв’язок із Одинцовою відновився. А через кілька місяців з’явилась інформація, що Нємцов і Одинцова таємно одружилися. Ці чутки ходили дуже довго, але потім не підтвердилися. До останніх днів життя Нємцов формально одружений зі своєю першою дружиною Раїсою.

Серед коханок екс-президента Грузії Михайла Саакашвілі часто називають політика Майю Надирадзе та його колишнього прес-секретаря Маріку Верулашвілі. Але головним скандалом став зв’язок із Аланою Гаглоєвою. Одночасно з дружиною Саакашвілі — Сандрою Рулловс — від Саакашвілі, за чутками, також завагітніла його колишня Алана. Зрештою, коли історія вже була оприлюднена, Михайло Саакашвілі вирішив видати вагітну Гаглоєву за губернатора Шидо-Картли Михайла Карелі. Проте 20-річну дівчину статус коханки цілком влаштовував, адже вона фактично жила за рахунок президента. Коли офіційна дружина Саакашвілі народила йому сина, історія з конфліктом про сексуальні пригоди президента Грузії нібито закінчилася. Свою коханку Алану Гаглоєву Саакашвілі відправив зі столиці жити в невелике місто.

На фото: Володимир Путін і Аліна Кабаєва

Довгий час ходили чутки про роман російського прем’єра Володимира Путіна й колишньої гімнастки Аліни Кабаєвої. Історія обростала все новими й новими подробицями. Наприклад, виникали версії, що екс-президент прагне відправити свою дружину Людмилу в монастир, аби нічого не перешкоджало його роману.

Потім активно поширювалися плітки, що Кабаєва народила від Путіна дитину. Проте нещодавно Аліна заявила, що хлопчик, якого всі вважають її сином, насправді її племінник Арсеній. Раніше газета «Московский корреспондент» повідомляла про вінчання Аліни Кабаєвої та Володимира Путіна. Згодом газета була закрита.

На фото: Ніколя Саркозі і Карла Бруні

Особисте життя екс-президента Франції Ніколя Саркозі й до зустрічі з Карлою Бруні шокувало виборців. Бурхливий роман із топ-моделлю призвів до різкого падіння рейтингу президента. До зв’язку з Карлою Бруні Саркозі двічі був одружений і мав безліч паралельних романів на стороні.

Про головну причину свого рішення розлучитися друга дружина Сесілія розповіла: «Він бабій і скнара». До речі, Саркозі подарував своїй новій пасії каблучку, яку йому повернула Сесілія, і Карла не соромилася позувати у цій прикрасі перед об’єктивами фотокамер.