Скандальний радник голови МВС розповів і про свій досвід Ілля Ківа знає, хто з його друзів приймає наркотики, передає Корупця.Інфо

Популярне: Рай “евроблях” закінчився: Як Литва вирішила боротися з дешевими авто

Серед них і політики, і співробітники правоохоронних органів. Про це радник глави МВС розповів в ефірі НЛО TV. Ківі пригадали його слова про те, що він пробував марихуану, але вона йому не сподобалася.

"Мені не сподобалася? Чому це вона мені не сподобалася? Я такого не говорив. Я сказав про те, що в процесі дозрівання, в юному віці я, звичайно… Це не самий мій найкращий досвід, і я зробив з цього висновки. Сподобалося чи немає? Я просто пережив цей вік", – відповів він.

 Далі радника глави МВС запитали, чи вживає хтось із його знайомих наркотики.

"Напевно, я знаю, хто вживає марихуану і це така палітра різних людей. І політики, і поліцейські. Я думаю, що в моїй присутності немає, але я думаю, що вони знають про те, що я знаю", – зазначив Ілля Ківа .

Раніше Ківа розсмішив українців президентськими амбіціями. Скандальний радник глави МВС Ілля Ківа заявив, що братиме участь у виборах президента України в 2019 році.

"Звичайно, я буду брати участь у виборах, мені зараз вже потрібно себе готувати. По-іншому ти ніяк не переможеш. Це змагання, це спорт… Мене ніщо не зупинить. Прийде час, і я виграю, якщо не в 2019-му, то нехай через вибори. і це станеться. Я це знаю, я в це вірю, тому я і прийшов у політику", – сказав він.