Поліцейський, який вижив, всупереч наказу дав інтерв'ю.

Співробітники поліції Києва зрозуміли, що стріляли не в бандитів в Княжичах Київської області, перевіривши документи бійців поліції охорони тільки після перестрілки, повідомляє Корупція. Інфо

"Перевірили посвідчення. Так, справді переконалися в тому, що ми співробітники ДСО. Перевіряльник крикнув: " Мужики, це ДСО! О Боже, що ми наробили, ми полісменів розстріляли! "Це я лежав на землі і чув", – сказав Валентин, всупереч забороні давати коментарі.

На питання, чи всерйоз спеціальні служби не розібралися, чоловік відповів: "Понабрали придурків туди за місяць, блін. Спецпідрозділ з них зробили, блін".

Валентин стверджує, що співробітники ДСО приїхали перевірити будинок, в якому спрацювала сигналізація. Приміщення вже розкрили і по слідах на снігу держохорона наздогнала двох чоловіків, після чого відбувся трагічний інцидент з прибулими на місце спецназівцями.

Як повідомляли раніше, 4 грудня в селі Княжичі на Київщині через трагічне непорозуміння сталася перестрілка між співробітниками різних підрозділів поліції. В результаті загинули троє співробітників поліції Києва і двоє співробітників поліції охорони. Банду грабіжників заарештували.

Нацполіція почала розслідування інциденту, Генеральна прокуратура України вивчає обставини, при яких було вбито поліцейські.

Президент України Петро Порошенко прокоментував перестрілку між поліцейськими. Глава держави висловив співчуття загиблим і зажадав покарати винних.