Столичний завод "Маяк" сплатив кілька державних мільйонів за виконані тільки на папері роботи.

Поліція Оболонського району Києва розслідує, куди чиновники ПАТ "Завод" Маяк "заплатили 3 млн гривень, які передбачалися на демонтаж вентиляційної системи на заводі.

Так, в листопаді 2017 року і лютому 2018 року завод уклав договори з власним дочірнім підприємством "Центр нових технологій" Маяк "по ремонту вентиляції. За нібито виконані роботи були переведені 3 млн гривень.

У червні 2018 року поліція почала розслідування за даним фактом. Слідство встановило, що реальна вартість робіт склала всього 673 тис. гривень. При цьому в Центрі нових технологій "Маяк" працює тільки три людини, які займають адміністративні посади.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

З огляду на це, слідство планує з'ясувати, хто саме виконував ремонтні роботи і куди поділися сплачені за них 3 млн гривень.

Варто нагадати, що Антон Пашинський, син голови парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського, від 2016 року задекларував майже 1,5 мільйона гривень доходів. Така інформація міститься на офіційному веб-порталі електронних декларацій.