Підозрюваного у подвійному вбивстві на Одещині взяли в кільце, йому пропонують здатися.

В Овідіопольському районі Одеської області правоохоронці взяли в кільце чоловіка, підозрюваного у вбивстві жінки та 2-річну дитину, йому пропонують здатися, повідомляє Корупція. інфо

Про це повідомила начальник відділу комунікацій Головного управління Національної поліції в області Олена Войтенко.

Вона уточнила, що сьогодні на світанку відновлено активна фаза спецоперація із затримання зловмисника, який обґрунтовано підозрюється у вбивстві жінки та 2-річну дитину.

"Він локалізований на досить безлюдному ділянці місцевості в Овідіопольському районі. Кільце стискається, йому пропонують здатися", – акцентувала Войтенко.

У спецоперації беруть участь понад 500 осіб: поліція, Нацгвардія, СБУ та ін.

Войтенко підкреслила, що напередодні, 29 грудня, заблокувавши трасу, правоохоронці не допустили в'їзду в Одесу зловмисника, який мав намір на викраденому вантажівці "МАН" на великій швидкості в'їхати в місце великого скупчення людей.

"Це достовірна інформація, отримана в ході оперативних слідчих дій", – додала начальник відділу.

Як уточнили, на території, де локалізована підозрюваний, перебувають, зокрема, бази відпочинку, порожні дачі, в яких він може ховатися. Не виключено, що розшукуваний озброєний вогнепальною зброєю.

Вищезгаданий вантажівка належить родині потерпілих, зловмисник викрав його після скоєння злочину. Відомо, що підозрюваний раніше не судимий, у нього є сім'я.