Український політв’язень, який нещодавно повернувся з російської тюрми, відреагував на заяву Савченко про те, що треба першими почати відпускати терористів-заручників, і зробити, все, аби повернути українських полонених, передає Корупція.Інфо

Афанасьєв не підтримав позицію Савченко. За його словами, він ніколи б не погодився на обмін всіх терористів на всіх українських політв'язнів.

"Якщо б, коли я був у в'язниці, хтось прийшов і запропонував мені відпустити усіх терористів, що вбивали наших героїв на сході України, в обмін на всіх політв'язнів", – то я б попрохав собі ще кілька років тюрми та сказав би заварити двері в камеру", – наголосив колишній в’язень Кремля.

Нагадаємо, нещодавно Надія Савченко заявила, що треба робити все, аби повернути українських полонених. Зокрема, президенту Порошенкові вона запропонувала почати першими віддавати терористів. Однак, до її ідей не дослухались. Відтак, вона знову оголосила голодування поки не буде позитивний результат у звільненні українських полонених.