галушко

Розпіарені в пресі повідомлення заступника начальника АТО полковника Сергія Галушко про запобігання спецназом теракту в Святогірську, є всього лише театральною постановкою. В опублікованому Галушко відео експерти виявили ознаки явних порушень бійцями спецназу професійних інструкцій.

Про це повідомляє керівник групи «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук, новину передає Корупція.інфо.

«Експертам «ІС» з ходу вдалося відшукати півтора десятка ознак того, що відео – дешева постановка, яка ганьбить сили спеціальних операцій, пан Галушко – досить посередній режисер (не кажучи вже про видимому відсутність військового професіоналізму), якого, всупереч усьому цьому, хтось вперто штовхає вгору по службовій драбині», – пише Тимчук.

Зі слів нардепа, «незважаючи на можливості і зв'язки координаторів «ІС», з'ясувати долю нібито затриманих полковником Галушко терористів-невдах не вдалося».

«Словом, ролик явно постановочний, який ганьбить український спецназ (як відзначили наші експерти, у ході «операції» її керівник грубо порушував професійні інструкції), провокаційні з точки зору розгойдування ситуації в тактичному тилу ЗСУ», – наголосив Тимчук.

У зв'язку з виявленими доказами «фейковости» відео, народний депутат Дмитро Тимчук зробив депутатський запит на ім'я голови Міноборони України з вимогою розібратися, з якою метою посадові особи МОУ реалізують подібні постановочні проекти, які дискредитують спецназ. Також депутат просить відповісти військове відомство роз'яснити «питання з приводу сумнівної діяльності Управління інформаційних технологій МОУ, в розпорядження якого чомусь віддали підрозділи, що належать до сфери ІПСО – інформаційно-психологічних операцій».

Також парламентарій нагадує, що зовсім недавно нинішній «режисер» полковник Галушко рекомендував екс-президенту Віктору Януковичу розігнати мітингуючих на Майдані «терористів» силовим методом.

«Не зайвим буде нагадати про минулі професійні «заслуги» пана Галушко. Це той самий полковник, який закликав Януковича використовувати армію для розгону Євромайдану (див. відео нижче, починаючи з 16 хвилини) і називав беззбройних учасників акції «терористами»», – підкреслює Тимчук.