Рішення про відмову у наданні дозволу на постійне проживання в ЄС для очільника фонду "Відкритий діалог" Людмили Козловської прийняв особисто глава Агентства внутрішньої безпеки Польщі.

Як повідомив прес-секретар міністра-координатора спецслужб Польщі Станіслав Жарин, рішення пов'язане з виниклими "серйозними сумнівами" щодо фінансування Фонду, передає RMF24.

"Глава Агентства внутрішньої безпеки, реалізуючи свої статутні обов'язки, видав негативний висновок на клопотання пані Людмили Козловської про надання їй дозволу на тривале проживання в ЄС. У результаті стосовно пані Людмили Козловської застосована заборона на в'їзд до Польщі і Європейський Союз", – підтвердив він .

Популярне: Яблучний Спас 19 серпня: Чого не варто робити в цей день, щоб не накликати на себе горе

При цьому прес-секретар відмовився уточнити, що саме у фінансуванні фонду насторожило польську спецслужбу.

"В силу встановлених законом обмежень, а також поточного фінансового контролю, на даний момент детальна інформація з цього питання не може бути оголошена громадськості", – додав Жарин.

Нагадаємо раніше повідомлялося про те, що Козловську видворили з Євросоюзу стало відомо 15 серпня. Її чоловік, відомий польський громадський діяч Бартош Крамек, вважає, що польська влада таким чином помстилися йому за критику на їхню адресу.